Nasze

Usługi

Doradztwo prawne dopełnione księgowością oraz usługami windykacyjnymi znacząco odciąży Twoją firmę. Sprawdź nasze usługi!

Doradztwo prawne dopełnione księgowością oraz usługami windykacyjnymi znacząco odciąży Twoją firmę. Sprawdź nasze usługi!

Poznaj nasze usługi

1.

Stałe doradztwo prawne

W każdej sprawie, w każdej chwili jesteśmy dla Ciebie dostępni. Zajmiemy się, każdą Twoją sprawą cywilną, administracyjną lub reprezentacją przed urzędami. 

Zadbamy o Twoje prawa oraz opinię. Podczas pracy będziemy dbali o Twoją opinię oraz uwagi.

2.

Księgowość

Zajmiemy się księgowością Twojej JDG lub Spółki.  Prowadzenie KPiR, deklaracje ZUS DRA, ZUS ZUA/ZWUA, ZUS RUD, fakturowanie, deklaracje PIT – to wszystko nie jest nam straszne.

3.

Mediacje

Spokojnie, empatycznie oraz bezstronnie doświadczony i certyfikowany mediator rozwiąże Twój konflikt. 

Spotkamy się na neutralnym gruncie w przyjaznym otoczeniu. Na koniec sporządzimy porozumienie mediacyjne, które zawrze wszystkie ważne elementy porozumienia.

4.

Reprezentacja przed urzędami

Będziemy Cię reprezentować w postępowaniach przed instytucjami państwowymi. 

Kontrola Urzędu Skarbowego, Sanepidu, Inspekcji Pracy, ZUSu odciążymy Cię na, każdym etapie postępowania.

5.

Windykacja

Wyczerpiemy wszystkie legalne środki do tego, aby należne Tobie środki znalazły się na koncie. Przejdziemy przez cały proces od wezwań do zapłaty do sprawy sądowej.

6.

Sprawy migracyjne

Zajmiemy się sprowadzeniem oraz zalegalizowaniem pracowników z państw poza Unii Europejskiej.  Pozwolenie na pracę, legalizacja pracowników z Ukrainy oraz Białorusi.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Adrem Consulting dba o Twoje bezpieczeństwo w zmieniającym się świecie. Dbamy o to, żebyś czuł się bezpiecznie działając na rynku. Rozwiązujemy spory między Tobą a kontrahentami lub klientami. 

Sprawdź czy możemy pomóc Twojej firmie!

Zgodność z przepisami

Gwarancja efektów

Marka z autorytetem